Dvojitá ochrana s Plus500

Plus500 Ste čakali, pracujeme na tom a tu sme s potešením oznamuje, že naše účty sú ešte bezpečnejšie teraz!Ja vám pripomenie, že budeme používať pripojenie HTTPS, aby zabezpečili, že všetky dáta dostane šifrovaná. HTTPS je protokol pre bezpečnú komunikáciu cez počítačové siete maloobchodPlus500 Teraz sme pridali overovania dvojstupňového.

Plus500 čas je obchod

Plus500 Čo je Dva autentizácia krok?

Dvoj- autentizácia krokom je spôsob zabezpečenia účty, požaduje, aby nielen vedieť niečo (heslo) pre prihlásenie, ale tiež to, že budete mať niečo (mobilné zariadenia). Výhodou tohto prístupu k bezpečnosti je, že aj keď niekto uhádne vaše heslo, ktoré potrebujú k tomu aj ukradli telefón s cieľom preniknúť do vášho účtu.

V 24option, ponúkame dvoch-overenie kroku prostredníctvom mobilného zariadenia. Najprv sme overiť vaše mobilné zariadenie zaslaním kódu pri registrácii účtu u nás. Po overení vášho zariadenia, kedykoľvek sa prihlásiť s heslom, zašleme nový kód svojho prístroja mena, ktoré musíte zadať pred prihlásením.

Dodáva malý krok naviac k prihlasovacieho procesu, ale robí váš účet oveľa bezpečnejšie.

Dostanete kód na svoje telefónne číslo počas niekoľkých sekúnd, budete musieť zadať na neho potvrdiť príkaz. Potom, akonáhle sa prihlásite nabudúce, vám zašleme nový kód, ak ste niekedy používajú online bankovníctvo apps / websites- to funguje rovnakým spôsobom tu. Ak nemáte pocit, že je obťažovaný dodatočných bezpečnostných opatrení, máte možnosť vypnúť funkciu na karte rovnaké nastavenie vášho osobného kabinetu. Plus500 Pre túto chvíľu, funkcia je k dispozícii len pre užívateľov webu, ale budeme vykonávanie na mobilnú verziu čoskoro taky na tomto webe:24optionerfaringer.com/gennemgang-og-erfaring-pa-plus500 .

Skúste funkciu a povedzte nám, čo si myslíte!

Comments are closed.