Obchodovanie na uTrader: riziko voľný obchod

Obchodovanie na uTrader

uTrader využíva populárny SpotOption platformu, ktorá môže byť oboznámení s, pretože je to celkom všadeprítomná. Plošina je navrhnutý tak, aby veľkú jednoduchosť použitia a funkcie. Môžete si nájsť aplikácie pre Android a iOS, keď sa pozriete hore uTrader na Google Play a iTunes. Odkazy na aplikáciách tiež objaví na domovskej stránke, ale akonáhle sa prihlásite, je ťažšie je nájsť.

ako veľa ako $ 5,000 ako malý ako $ 5 (Turbo Options) môžete obchodovať. $ 20 je minimálna výška investície pre všetky ostatné typy obchodu. Typy obchodu zahŕňa High / Low, Možnosti Turbo (rýchly obchody, ako je 60 sekúnd obchodov), Long Term Možnosti, pároch a One Touch. To nie je ani najväčšie, ani najmenšiu výber Aj vidieť, ale je to pomerne rôznorodá. Existujú 154 aktíva, obchod, vrátane akcií, indexov, komodít a mien. To je celkom veľa aktív a viac ako pravdepodobne nebude nikdy musieť použiť.

bezrizikové Trades

Kým uTrader neponúka demo účet, tam je funkcia postup, ktorý nájdete uvedená na karte Promo v hornej časti stránky. Táto funkcia je označený ako “poistenie”, a v podstate má podobu bezrizikové obchodov. Jediné obmedzenie uviesť typy možností, ktoré môžete použiť na poistenie (vysoká / nízka a Turbo), a že budete mať len jednu bezrizikový obchod naraz.

Z toho, ako vyzerá vecí, stratil obchody budú ukotvené z vášho účtu, ale peniaze budú vrátené do jedného pracovného dňa od obchodu. Za predpokladu, že neexistujú žiadne iné obmedzenia, to vyzerá ako celkom dobrá alternatíva k demo účtu a oveľa lepšie ako vôbec nič. Odporúčam, aby ste hovoriť s účtu správcu o tom, pretože to je vlastnosť, ktorá je dobre stojí využil pred začatím obchodovania žiť s reálnymi peniazmi.

Čo keď budete potrebovať pomoc, zatiaľ čo vy sa obchodovanie, alebo s účtom? uTrader ponúka prístup k svojim servisným tímom zákazníka prostredníctvom e-mailu, live chat na webových stránkach, Skype alebo telefónom. Nikto bol v účasti na live chat stola, keď som skontroloval, ale ako to bolo v nedeľu, to nie je vôbec prekvapujúce.

utrader

Záver: za vašu pozornosť

Ak ste kdekoľvek na svete hľadajú dobrú obchodníkom binárne volieb, môže uTrader byť skvelou voľbou. Táto spoločnosť je ochotná prijať zákazníkov z USA, čo je dobrá správa, ak sú umiestnené v Amerike a chcete obchodovať s kvalitnou makléra. Ak ste vo východnej Európe, uTrader by byť tiež mimoriadne dobrou voľbou.

Kým uTrader by mohla zlepšiť svoje služby tým, že ponúka plnohodnotnú demo účet, ich bezrizikové obchoduje javí oveľa užitočnejšie než prehnane reštriktívny verzií ponúkaných inými makléri. Rovnako tak žiadne poplatky alebo minimálny prah odtiahnutia by bolo vhodnejšie, ale tí sa spoločnosť rozhodla pre nastavenie nie sú zďaleka neprimerané. Tieto obchodné zdroje sú po ruke, tam sú dobré rôzne typy obchodných a rozhranie a internetové stránky sú obaja ľahko ovládateľný a navigáciu. To vyzerá, že je sľubný maklér, ktorý môže veľmi dobre si zaslúži vašu firmu.

Comments are closed.