EZTrader odstránený z FBO

Dnes sme sa rozhodli odstrániť EZTrader z nášho zoznamu kancelária na prevádzkovateľov potravinárskych podnikov a presmerovať našu prevádzku na iné makléra. Dôvodom je, že sme sa dozvedeli, že EZTrader nevenujú svojim zákazníkom včas. V súčasnej dobe jeden z našich členov FBO sa nepodarilo dostať zaplatené po dobu jedného mesiaca. On poslal početné e-maily na podporu EZTrader až do okamihu, keď sa vzdal a požiadal nás o pomoc.

EZTrader počet obchod

** Potom, čo sme zverejnili tento príbeh EZTrader dostal späť k nám a zaplatil všetky účty + $ 50 navyše kvôli nepohodlie. **

Nevieme, či podvod klienti alebo zlyhajú pri riadení ich operácií, najímať zamestnancov, ktorý nasledovať postupy, alebo či spoločnosť nemá žiadne postupy na prvom mieste. Je to otázka 206 € na jedného zákazníka a 169 € pre iného zákazníka. Nedokážeme si predstaviť, jeho otázkou nedostatku finančných prostriedkov? Alebo možno to je? Možno EZTrader jednoducho nedokázal preložiť svoj účet Skrill Moneybookers takže nemôžu vyplácať prostriedky? Všetky dobré otázky, ktoré Získali sme žiadnu odpoveď.

Máme osobný kontakt na všetkých makléri sme zoznam na našich stránkach. Naša kontaktná osoba sľúbil, že si to vyriešil, ale neurobil tak po dobu 2 týždňov. Teraz sme na mieste, kde by ďalším krokom bude sťažovať na CySEC.

EZTrader je licencovaná a regulovaná CySEC

Je licencovaná a regulovaná CySEC, ale podobne ako väčšina odborníkov v odbore hovorí, že to je v podstate pečiatka, ktorý umožňuje podporovať seba legálne v rámci EÚ. Je to licenciu udelené pre kvalitu starostlivosti o zákazníka v prípade, že ste v duchu. Sme istí, či je licencia CySEC vlastne robí rozdiel v tejto veci. Možno, že tento príspevok bude.

Vieme o dvoch obchodníkov s peniazmi prilepené na EZTrader. Oboje bude kompenzovaný nás priamo, ak sa nám nepodarí tento problém vyriešiť, takže sa dostanú ich záloha vrátená prevádzkovateľov potravinárskych podnikov vo vlastníctve Binary Options Malta Ltd.

Dúfame, že k pozitívnemu výsledku, ale cítil povinnosť informovať našich členov i širokú verejnosť.

Comments are closed.